Vyhľadávanie na týchto stránkach

Vitajte vo Fernoxe

Ako líder na svetovom trhu, dôveryhodná značka a priekopník vo svojom odbore je Fernox jediným výrobcom v oblasti úpravy vody, ktorý sa môže pochváliť rozsiahlym centrom pre výskum a vývoj.

Jeho inovačné výrobky, formulované a balené ekologicky šetrným spôsobom, prispievajú k zlepšovaniu energetickej účinnosti, čím podnikom a domácnostiam pomáhajú znižovať uhlíkovú stopu.

Medzinárodné pokrytie
Vďaka svojmu zastúpeniu v Spojenom kráľovstve, Nemecku, Taliansku, Belgicku, Holandsku, Španielsku, Maďarsku, Číne, USA a vo Francúzsku má Fernox skutočne globálny dosah. Spoločnosť sa etablovala ako hlavný hráč v oblasti riešení a zariadení na úpravu vody a jej testovania, a je v pravidelnom styku s poprednými odborníkmi v oblasti vykurovacích systémov, akými sú výrobcovia pôvodných zariadení, združenia a vládne orgány. Fernox spolupracuje aj s inštalatérmi systémov, kúrenármi a domácimi spotrebiteľmi.

Nech už je váš záujem o výrobky a služby spoločnosti Fernox akýkoľvek, tieto stránky vám poskytnú odpovede na niektoré vaše technické otázky a podrobne vás poinformujú o priekopníckych inováciách spoločnosti.
Najnovšie správy
F1 Protector
Chráni pred koróziou a vodným kameňom v systémoch so zmesou kovov.
Powerflow Flushing Machine Mark III
Toto výkonné preplachovacie čerpadlo, ktoré je odolné proti kyselinám, predstavuje ideálne riešenie na efektívne prečisťovanie systémov ústredného kúrenia bez potreby odpájania radiátorov. Okrem toho sa môže používať ako čerpadlo na odstraňovanie vodného kameňa v prípade výmenníkov tepla.